Prezenty

Wybór prezentów to ważna sprawa ale bywa też stresująca dlatego postaramy się trochę pomóc w tej kwestii.

Poniżej kilka wskazówek:

  1.  Prezent powinien być wybrany pod kątem danej osoby – nie kupujmy nieśmiertelnych czekoladek tylko przemyślmy z czego się ktoś ucieszy.

  2. Jeśli kupujemy prezent dla dziecka to zacznijmy od sprawdzenia czy zabawka wydaje dźwięki-jeśli nie ma wyłącznika to lepiej zrezygnujmy z zakupu – chyba, że nie przepadamy za rodzicami :).

  3. Sprawdź czy zabawka nie ma ostrych krawędzi albo fragmentów. Szczególnie istotne jest to gdy prezent zamierzamy podarować młodszemu dziecku.

  4.  Uwaga także na zabawki z drobnymi elementami, które młodsze dziecko może połknąć.

  5. Dobrze jest sprawdzić czy dana zabawka lub gadżet ma atesty – dzieci często mają dużo pomysłów nietypowego użytkowania przedmiotów – wtedy jest szansa, że prezent dłużej przetrwa.

  6. Jeśli jest taka możliwość to dobrze zapytać kogoś bliskiego o preferencje obdarowywanego. W ten sposób ten ktoś nie otrzyma kolejnego, niechcianego i zbędnego prezentu.

  7. Unikajmy prezentów zbyt osobistych jeśli nie znamy dobrze osoby, której będziemy wręczać prezent.

  8.  A co dla kogoś kto już wszystko ma? Wtedy może ucieszy się z czegoś niekoniecznie drogiego ale oryginalnego.

W Agallo podzieliliśmy prezenty na kategorie dla automaniaka, dla pań za kierownicą oraz dla najmłodszych.

Komentarze:

  1. To prawda. Moim uoilubnym miejscem na zakupy jest hurtownia tkanin, gdzie znaleźć można tak naprawdę chyba wszystko. Mimo iż kupuję w niej jedynie dodatki (bo bele materiału to jednak za dużo), lubię przejść się między regałami, popatrzeć, dotknąć i wtedy wiem, co może z tego powstać już to nawet widzę .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *