Jak posprzątać w samochodzie

Pewnego pięknego dnia małżonka moja poprosiła bym wymienił jej opony w samochodzie. Uznałem, że może najpierw trochę to auto ogarnę bo obawiałem się, że mechanik zejdzie na zawał jak zobaczy stan auta. Tknięty przeczuciem otworzyłem bagażnik żeby sprawdzić zawartość. No cóż, to był dobry ruch. Jak już upchnąłem do siaty tony butów to poczułem, że nie jest to jedyna zawartość. Pogrzebałem bardziej i wyciągnąłem coś żółtego o konsystencji półpłynnej. Po naklejce poznałem, że kiedyś to był grejpfrut… Po takim wstępie porysowane płyty pod fotelem i jakieś kosmetyki już mnie specjalnie nie ruszyły.

Wymieniłem opony, umyłem auto, a żona obraziła się jak przyniosłem do domu jej rzeczy (grejpfruta jej oszczędziłem) bo przecież szpilki się odkształcą jak je będę tak traktował. No tak, walanie się po bagażniku na pewno służyło im bardziej.

Jeśli takie klimaty nie są wam obce to warto sobie ułatwić życie i zamiast próbować zrozumieć kobietę kupić jej kilka drobiazgów – proste i niedrogie organizer na płyty i organizer na fotel samochodowy oszczędzą wam nerwów w podróży (no bo jak to tak – Adele nie działa?! No za n-tym razem to już sam miałem ochotę wziąć ją pod obcas ale może warto na początek schować ją głębiej do organizera).

Torba do bagażnika – tu zmieszczą się  ze trzy pary butów  – torba jest miękka, przyczepia się ją rzepami do podłoża i jest szansa, że nie pobrudzą się od szczotek czy ścier do mycia. Mata antypoślizgowa do bagażnika da nam pewność, że nic się w bagażniku nie będzie przesuwać. Jeśli sporo podróżujemy służbowo czy prywatnie do kompletu można jeszcze dokupić wieszak samochodowy, który zapewni nam dłuższy odwyk od żelazka.

wieszak-samochodowy

organizer samochodowy