Jak naprawić przebitą oponę?

Po długich negocjacjach udało się wreszcie ustalić wszystkie warunki kontraktu. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze osobistego  spotkania i podpisania umowy. Zadowoleni stwierdzamy, że załatwimy to osobiście. Jedziemy spokojnie, mamy jeszcze godzinę drogi przed sobą, a tu nagle samochód zwalnia i słyszymy charakterystyczny dźwięk…

Złapaliśmy gumę… To zawsze zdarza się wtedy kiedy akurat pada deszcz, mamy na sobie mało sportowe ubranie i niewygodne buty, a do kompletu jest ciemno i niewiele widać na drodze. Niespodziewana awaria samochodowego koła nigdy nie przytrafia się w dobrym momencie. Jeśli do tego jesteśmy w obcym mieście to poszukiwanie zakładu wulkanizacyjnego stanowi dodatkową trudność. Pół biedy jeśli mamy ze sobą podnośnik samochodowy i wiemy jak szybko zmienić oponę. Natomiast jeśli nie mamy przy sobie koła zapasowego ani żaby to problem jest większy.

Dziurawa opona jednak nie powinna nam za bardzo zatruć życia jeśli będziemy mieć przy sobie uszczelniacz do opon samochodowych z kompresorem Slime. Specyfik ten tworzy coś w rodzaju elastycznego korka – lokalizuje dziurawe miejsce opony i wypełnia tę nieszczelność. Dodatkowo Slime quick repair czyli opona w płynie nie zajmuje dużo miejsca i spokojnie można mieć cały zestaw pod ręką. Pozwoli na naprawę opony szybko, sprawnie i niebrudząco co jest zwłaszcza istotne jeśli mamy na sobie strój wyjściowy i niekoniecznie chcemy dotrzeć na spotkanie wymięci i brudni… Uszkodzenie opony i dętki zdarza się także podczas jazdy rowerem. Tutaj także z pomocą przychodzi zestaw Power Slime.